V tomto roce plánujeme opět řadu aktivit týkajících se nauky „bránit se“, lépe řečeno předcházet útoku, vyhnout se mu, to je ideální stav. Sebeobrana COMBATANTE!
Podmínky pro účast na kurzu sebeobrany v roce 2026 jsme vypsali již na koci roku 2025 . Tento dlouhodobý kurz je opět rozložen do celého roku, tady jej máte renovovaný.
Zahájili jsme 13. ledna 2026, termín, čas, místo stejné, úterý, 19:30 – 21:00, Řezáčova, Brno – Komín, Iron Gym, pojedeme až do poloviny června tj. do 16. 6. 2026 včetně, to je 1. pololetí.
Letní přestávka, dovolené 7. a 8. měsíc, ale uvidíme jak s kempy viz informace níže! Bude šance si zamakat více.
2. pololetí, zahájení chystáme na 15. září 2026 a potrvá do 15. prosince 2026, kdy si dáme vánoční oddych.
Kdo by měl zájem, tak se může přidat. Platba na účet: 107-2762750237/0100 a je to pouhých 2 000,- Kč á osoba na celý rok.
Díky také za předání potenciálním zájemcům!
Kempy. K tomu připravujeme projekt s MŠMT, v rámci kterého nabídneme další varianty včetně uvedeného.
Nějaké další ukázky, přivedeme zajímavé lidi, kteřé se pohybují kolem sečných zbraní, střelných zbraní, úpolových sportů, cvičení.
Pokud by byl zájem, tak dle domluvy jsme schopni kurzy a kempy udělat na míru. Stačí nám napsat na: office@cslegionar.cz!
Co může kemp např. obsahovat?
Sebeobrana:
jak se bránit agresivnímu chování
jak reagovat na slovní útoky
jak reagovat na fyzický útok – použití pepřových sprejů, procvičení přímo na pracovišti s figurantem za použití cvičných sprejů
utéct, schovat se, bojovat (USB)
zavolání na PČR
poskytnutí PP po použití spreje
aj.



